Novi Pazar siguran na domaćem terenu

Ekipa Novog Pazara savladala je Javor rezultatom 3-1 u 18. kolu Super lige Srbije.

Prvi gol na utakmici postigao je Javor u 21′ minutu igre zahvaljujući autogolu Pešukića, nakon čega je usledila presing igra ‘Plavih’.

Pazarci su uspjeli da izjednače u 53′ minutu golom Majdevca nakon odlične asistencije Joksimovića.

Joksimović je odmah 3 minuta nakon u 55′ minutu postigao gol glavom i doveo ‘Plave’ u vodjstvo, nakon odlične asistencije Mijića.

Treći gol za Novi Pazar postigao je ponovo Majdevac u 85′ minutu igre i tako doneo tri nova boda za ekipu Novog Pazara.

Novi Pazar je na 5. mjestu Super lige Srbije a u narednom kolu 13. novembra gostuje drugoplasiranoj ekipi Partizana.

Pre toga, 9 novembra, Novi Pazar će na domaćem terenu odigrati utakmicu sa Kolubarom u šesnestini finala Super kupa Srbije.