Novi Pazar pobjedio Kolubaru za ulazak u četvrtinu Kupa Srbije

Ekipa Novog Pazara pobjedila je ekipu Kolubare u osmini finala Kupa Srbije rezultatom 2-1 na domaćem terenu.

Prvi gol na utakmici postigao je za ‘Plave’ u 31′ minutu igre Nenad Gavrić odličnim prodorom po lijevoj strani.

Kolubara je uspjela da izjednači rezultat u 43′ minutu igre golom Ilića, a odmah minut nakon nastupila je akcija Novog Pazara i u 44′ minutu ponovo Nenad Gavrić postiže svoj drugi gol na utakmici i tako donosi pobjedu plavima.

U ostatku igre viđeno je još nekoliko dobrih pokušaja da se dođe do gola na obe strane.

Novi Pazar je tokom cijelog meča igrao dominantno na terenu i zasluženo poneo pobjedu i osigurao ulazak u četvrtinu finala Kupa Srbije.

Sljedeća utakmica Novog Pazara igraće se u Super ligi Srbije, a domaćin će biti Beogradski Partizan.