Novi Pazar poražen u Subotici, domaći navijači veličali ratne zločince

Fudbaleri Novog Pazara poraženi su danas u Subotici od četrnaesto-plasiranog Spartaka rezultatom 2-0.

Golove za Spartak na utakmici su postigli Luka Bjelović u 22. minuti igre i Nikola Srećković u 86. minuti igre.

Igrači Novog Pazara su imali nekoliko prilika da izjednače meč, ali nažalost nisu uspjeli.

U 70. i 80. minuti igre, navijači domaćih su na tribinama provocirali gostujuće navijače uz povike ratnih zločinaca “Ratko Mladić” i “Radovan Karadžić”, ali sudijska trojka nije reagovala.

Nakon ovog kola, Novi Pazar dočekuje ekipu Radničkog iz Kragujevca. Trenutno se nalaze na 6. mjestu tabele sa samo 1 bodom prednosti ispred 5. plasirane Vojvodine, dok 3. i 4. plasirani Čukarički i Bačka Topola vode sa samo 4 i 5 bodova prednosti.