Crvena zvezda 5-1 Fk Novi Pazar

Fubaleri Novog Pazara izgubili su 5-1 u goste od ekipe Crvene zvezde u okviru 26. kola Super lige Srbije.

Prvi gol na utakmici postigla je Crvena zvezda golom Marka Rakonjca u 10′ minutu igre.

Nakon 15 minuta igre i odlične igre i presinga Pazaraca u 25′ minutu dosuđen je penal za Novi Pazar a siguran sa bijele tačke bio je Andrija Majdevac i tako zabilježio svoj jedanaesti gol ove sezone.

U 34′ minutu igre dosuđen je penal za Crvenu zvezdu nakon igranja ruke igrača Novog Pazara u šesnaestercu Plavih, a siguran pogodak da Zvezdu obezbjedio je Guelor Kanga za vođstvo 2-1.

U 73′ minutu igre Kanga postiže ponovo gol za 3-1 a nešto kasnije u 77′ Zvezda postiže još jedan gol za 4-1 a strelac je Katai.

Strelac prvog pogotka za Zvezdu Marko Rakonjac postiže gol u 81′ minutu za finalnih 5-1 postiže i tako obezjeđuje nova 3 boda za crveno-bijele.

Najbolja šansa za Novi Pazar bila je u 38′ minutu kada su Plavi pogodili stativu, nekoliko dobrih akcija propustila je i Crvena zvezda.

U narednom kolu Novi Pazar dočekuje Kolubaru a Zvezda igra protiv Napretka.