Vojvodina deklasirala Novi Pazar 4-0

Fudbaleri Novog Pazara ubjedljivo su poraženi u utakmici play-offa Super lige Srbije od petoplasirane Vojvodine rezultatom 4-0.

Strelci na utakmici za Vojvodinu bili su Uroš Nikolić u 17′ minutu igre kada je dosuđen penal za Vojvodinu. Odmah nakon u 24′ minutu za vođstvo od 2-0 Jovan Milošević uspeva ponovo da zadrma mrežu Novog Pazara.

U drugom poluvremenu odlična igra Vojvođana i presing dovode do akcije u 61′ minuti igre u kojoj Čumić iskorišćava grešku odbrane Novog Pazara i tako postiže gol odličnim lob šutom preko golmana ‘Plavih’ za vođstvo od 3-0.

U 75′ minutu crveni karton za igrača Novog Pazara Numana Kurdića nakon oštrog starta nad fudbalerom Vojvodine. Ubrzo u 81′ minutu Radomir Milosavljević postiže četvrti gol za Vojvodinu i tako šalju Novopazarce kući sa punom mrežom golova.

Vojvodina se nakon ovog meča nalazi na 5. poziciji sa 7 bodova više od 6. plasiranog Novog Pazara.

Novi Pazar će u sljedećem kolu na svom terenu dočekati ekipu Voždovca gdje će probati da se približi Vojvodini dok će Vojvođani igrati u goste protiv Radničkog iz Kragujevca.