FK Novi Pazar katastrofalno počeo sezonu, trener Radojičić podneo ostavku

Fk Novi Pazar izgubio je drugu utakmicu po redu ove sezone u Super ligi Srbije od Kolubare, rezultatom 1-2.

Trener Novog Pazara Dragan Radojičić podneo je ostavku na press konferenciji nakon utakmice sa Kolubarom. On je u kratkom obraćanju medijima napomenuo da će ostati navijač Novog Pazara i da će uvijek rado dolaziti u ovaj grad, ali da njegovu poziciju treba da preuzme neko drugi sa nekim novim idejama.

On se zahvalio Upravi kluba, navijačima i igračima i poželeo im sreću u daljem nastavku takmičenja u prvenstvu lige.

Jedini gol za plave na utakmici protiv Kolubare postigao je Slobodan Rubežić u 63. minutu igre.

Fk Novi Pazar predzadnji je na tabeli, sa osvojenih svega 17 bodova od čega je zabilježio samo 3 pobjede u ligi, od toga 8 nerešenih i 12 izgubljenih utakmica. “Plavi” će u sljedećem kolu igrati protiv desetoplasiranog Radničkog iz Niša u gostima.