Novi Pazar vezao četvrti poraz u nizu

Fudbaleri Novog Pazara izgubili su na domaćem terenu utakmicu sa Radničkim iz Kragujevca u meču Play-offa Super lige Srbije rezultatom 0-1.

Jedini gol na utakmici postigao je za Radnički Luka Zorić u 68′ minutu igre.

‘Plavi’ su polovinu utakmice odigrali sa igračem manje nakon što je fudbaler Novog Pazara Danko Kiković u 62′ minutu igre nakon oštrog starta nad fudbalerom Radničkog dobio drugi žuti karton.

Na početku drugog poluvremena Majdevac je imao odličnu priliku da postigne gol glavom nakon proigravanja sa desne strane i odličnog centrašuta Mijića, međutim bezuspješno.

Utakmica je odigrana sa nešto malo boljim posedom lopte gostiju.

Fudbaleri Radničkog su uspjeli da od 10 šuteva na gol 6 upute u okvir gola, dok je od Pazarovih 6 šuteva samo 2 završilo u okvir gola gostujuće ekipe.

Novi Pazar u narednom meču u Kupu Srbije gostuje ekipi TSC Bačka Topola, koja se trenutno nalazi na drugom mjestu na tabeli Super lige Srbije.