IMT bolji od Novog Pazara

Fudbaleri Novog Pazara poraženi su večeras u trećem kolu Super lige Srbije od ekipe IMT- a na domaćem terenu rezultatom 3-4.

Utakmica je počela uzbudljivo pa je već u trećem minutu igre domaćin poveo sa 1-0 golom Adetunđi Adešine da bi već 6 minuta kasnije IMT izjednačio 1-1 golom Miloša Lukovića.

Pazarci su golom Ergelaša u 34. minutu igre poveli sa 2-1 kako bi na poluvrijeme otišli u prednosti.

U drugom poluvremenu nije bilo dovoljno interesantnih šansi sve do same završnice utakmice kada su gosti u 81. minutu igre  izjednačili na 2-2 golom Lukovića.

Lazić je ubrzo 4. minuta nakon ponovo vratio prijednost Plavima na 3-2, a onda u završnici meča u nadoknadi vremena, domaćin Novi Pazar je primio dva gola u 92. i 94. minutu vremenske nadoknade i na taj način izgubio od novo-pečenog prvoligaša ekipe IMT-a.

Utakmica na Gradskom stadionu je odigrana bez prisustva publike zbog kazne iz prošle sezone.