Adem Ljajić donio pobjedu Novom Pazaru neverovatnim golom sa 25m

Adem Ljajić donio je pobjedu Novom Pazaru u utakmici protiv Napredka nakon što je sa 25m šutom iz daljine savladao golmana Vladimira Savića.

Novi Pazar je utakmicu započeo odlično i odmah poveo  u 11′ minutu igre golom Ergelaša kako bi poluvreme završio vođstvom od 1-0.

U drugom poluvremenu blagi pad koncentracije Plavih na početku dovelo je do izjednačenja rezultata golom Ljubomireca za ekipu Napredka u 57′ minutu.

U 58′ minutu igre na teren je ušao novi igrač i ljubimac Plavih, Novopazarac Adem Ljajić, kako bi prvim šutom u okvir gola ekipe Napredka sa 25m razdaljine postao ubrzo i heroj utakmice i tako donio tri nova boda ekipi Novog Pazara.

Novi Pazar će sljedeću utakmicu odigrati u goste protiv ekipe Mladosti iz Lučana a kako su danas Pazarci slavili pobjedu nad Napredkom pogledajte ispod.